eskola600-klik

Pripravny kurz 2019

 
Informace k přípravným kurzům 

Kurzy budou probíhat v budově naší školy od 15:00 h. Vstup do budovy "zadním" vchodem z parku Smetanův sad - vrátnicí Domova mládeže (hlavní vchod z ulice Karasova 16 v té době je již uzavřen). Končit budou v čase 16:30 - 16:40 h v závislosti na délce přestávky mezi vyučovacími hodinami. Probíhat budou v učebně C300 a C301. Rozmístění žáků bude vždy před kurzem zveřejněno na vrátnici školy a na dveřích dané učebny. 

Úterní rozpis kurzů       Středeční rozpis kurzu

Přineste si svačinu, psací potřeby, roušku/respirátor a dobrou náladu. Kurzy budou probíhat výhradně prezenční formou z důvodu plynulosti průběhu. Pokud by došlo k zásadní změně epidemiologických opatřední, přešly by kurzy do on-line formy prostřednictvím Google Classroom. Přístupové údaje Vám v tomto případě operativně zašleme na e-mail uvedený v elektronické přihlášce kurzu.

Podrobné informace - harmonogram, cena, organizace, platební podmínky ke stažení zde.

Kurzy jsou již kapacitně obsazeny, přihalšování je ukončeno.

Samozřejmě i naším přáním je, aby uchazeči byli na přijímačky skvěle připraveni, aby na zkoušky přišli s bystrou a klidnou myslí.

Jednotné přijímačky realizuje Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT). Na stránkách CERMATu naleznete veškeré informace o podobě přijímačkových testů.

 

 

 

Pin It