eskola600-klik

Dne 2. 12. 2022 se sešla na naší škole odborná porota, kterou tvořily paní Nytrová, Kavanová a Jiříková ze Základní umělecké školy Poruba, a vyhodnotila výtvarnou soutěž pro základní a střední školy na téma Dětství bez násilí! Tuto soutěž zorganizoval náš tým Světové školy, který si téma týrání dětí zvolil pro svůj celoroční projekt.

1. místo získala Smikoňová Elisa (14 let) ze ZŠ a MŠ Ostrava - Bělský les, B. Dvorského 1
2. místo získala Golová Jana (13 let) ze ZŠ a MŠ Ostrava - Bělský les, B. Dvorského 1
3. místo získala Krejčí Tereza (13 let) ze ZŠ a MŠ Ostrava - Bělský les, B. Dvorského 1

tyrani1

tyrani2

tyrani3Porota také ocenila skupinovou výtvarnou práci třídy 5. A pod vedením učitelky Michaely Hejkrlik Poljak ze Střední školy a Základní školy Havířov - Šumbark.

Pin It