eskola600-klik

DOFE 03Studenti a studentky naší školy převzali 3. prosince 2020 cenu vévody z Edinburghu, prestižní ocenění, které potvrzuje jejich dovednosti a odhodlanost, ale také zájem dobrovolně pomáhat svému okolí.
Program Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE), ve kterém je možné toto ocenění získat, pochází z Velké Británie a založil jej před více než 60 lety princ Philip, manžel britské královny Alžběty II.

 Rozdělení absolventů dle úrovní:

Bronzová úroveň  - 7 studentů

  Stříbrná úroveň - 3 studenti

  Zlatá úroveň - 2 studentky

   

  Patrony programu jsou například rybář a cestovatel Jakub Vágner, moderátor Marek Eben nebo módní návrhářka Taťána Kovaříková.

  V programu DofE si každý stanovuje individuální cíle na základě svých možností a po absolvování získává ocenění za svou vytrvalost, cílevědomost a také zájem o své okolí. Program má tři úrovně, bronzovou, stříbrnou a zlatou.

  Studenti získávají prestižní ocenění za splnění svých cílů ve 4 oblastech programu – pohybu, dovednosti, dobrovolnictví a expedici. Letos se v České republice programu účastní více než 4000 žáků a studentů ve věku 13 až 24 let.

  Na absolventy čeká jedinečný certifikát a odznak, které mají mezinárodní platnost. Často jim proto mohou dopomoci k zajímavé pracovní příležitosti nebo k získání stipendia na zahraničních univerzitách.

  Gratulujeme a děkujeme za odhodlanost a vytrvalost !

  DOFE 01DOFE 04DOFE 06

   

  Pin It