KARIEROVÉ PORADENSTVÍÚvod

Škola


Studium


Problémy při studiu


Práce


Služby a informace

 

Prezentace Student Agency

V prosinci byla našim žákům 3. a 4. ročníku nabídnuta prezentace agentury Student Agency. Tato prezentace proběhla mimo výuku v odpoledních hodinách a byla určena jen pro zájemce.

Žáci byli informováni o tom, co všechno tato agentura nabízí pro veřejnost, ale zejména pro studenty. Dozvěděli se, že tato agentura je největší jazykovou, pracovní a au pair agenturou v ČR a SR. Jako jediná česká a slovenská agentura je členem mezinárodní asociace au pair agentur IAPA, která sdružuje au pair agentury celého světa. Své služby poskytuje za ceny, které patří k nejnižším na trhu. Nabízí širokou škálu pobytů v zahraničí spojených s výukou cizích jazyků, studiem na střední škole nebo prací au pair či prací zajištěnou v restauracích, hotelech, pečovatelských domech, na farmách, dětských táborech apod. Zajišťuje také letenky nebo dopravu autobusem. Pracovnice agentury předala žákům také své osobní zkušenosti z práce au pair, informovala je o některých zajímavých aktuálních nabídkách – např. tříměsíčních pracovních pobytech v Irsku, v kempech v USA apod. Žáci obdrželi různé informační materiály a brožury a kladli spoustu konkrétních dotazů.

Pokud se chcete dozvědět více, vyhledejte si jejich webové stránky www. studentagency.cz nebo si zavolejte jejich bezplatnou infolinku 800 100 300.

Hodnocení našich žákyň:

1. Radka Šišková, 3.M

Přednáška paní Hýbnerové byla velmi zajímavá, a proto mě mrzí, že se nás ji zúčastnilo tak málo. Na druhou stranu se plně mohla věnovat našim dotazům. Dozvěděli jsme se o různých výukových nebo pracovních programech agentury. Kam můžeme vyjet, v kolika letech a na jak dlouho. Rozdala nám také pár brožůrek a připomněla webové stránky agentury. Dokážou vytvořit program pro každého a přímo na míru. Takže, kdo chcete po škole vyjet do zahraničí, tak určitě přes Student Agency.

2. Jarmila Filová, 4.C

Dne 10. prosince jsem se po vyučování účastnila povídání o Student Agency. Pracovnice agentury nám prezentovala, co všechno jejich firma nabízí. Přes autobusovou dopravu, kterou jsem již vyzkoušela, leteckou dopravu, až po práci v zahraničí. Povídali jsme si asi hodinu. Vysvětlovala nám také, jak se zařizují práce v zahraničí. Mě nejvíce zaujala nabídka slečny na hlídáni v Irsku někde na vesnici, ale neměla bych na to jazykové schopnosti. To je asi vše, co bych o tom řekla.


5. 1. 2009, Mgr. Skalská