WorkshopY České spořitelny

Česká spořitelna:

Pořádáme inspirativní workshopy a přednášky, organizujeme setkání studentů s našimi odborníky (Den s Českou spořitelnou). Témata setkání jsou různá, oblíbené jsou například workshopy s titulem „Probuď v sobě leadra“ nebo „Na zkoušku kampaňovým manažerem“. Stojíme také za projektem Elixír do škol, který do výuky zapojuje vysokoškolské studenty.

 


 

Pro naše studenty se snažíme zajistit mimo povinné praxe další setkávání s reálným ekonomickým světem. Jednou z možností, kterou již naší studenti využili, jsou workshopy České spořitelny.

 

Studentka 3. ročníku:

Na začátku školního roku se nás, pár studentek z třetích ročníků, přihlásilo díky paní ředitelce Ing. Evě Kazdové na workshop České spořitelny - Velké možnosti. Líbila se nám témata workshopů a shodly jsme se na tom, že informace, které zde získáme, budou zajímavé a v životě je určitě využijeme.
Zúčastnily jsme se tedy 5 workshopů s různými tématy, kde nám vždy bylo všechno dopodrobna vysvětleno a poté jsme si to mohly na pár ukázkách samy vyzkoušet.

 

Tomáš Kolmajer – Česká spořitelna a. s.

Chtěl bych pochválit Vaše studentky, které se zúčastnili workshopu na téma „ Jak se stát úspěšným obchodníkem . Jejich aktivita a nadšení byly naprosto úžasné. Každá z nich se zapojila do připravené případové studie a využila čas pro svůj další rozvoj. Pevně věřím, že si odnesly spoustu nových informací, které budou moci v budoucnu využít.

 

Témata workshopů:

  • Já a mobilní aplikace
  • Jak napsat životopis a zaujmout u výběrového řízení
  • Jak správně investovat
  • Jak se stát úspěšným obchodníkem
  • Jak překonat strach z mluvení na veřejnosti
  • Event

 

Na každém workshopu vládla přátelská a pohodová atmosféra, že jsme se pokaždé cítily příjemně a těšily se, co se dozvíme nového.

Na posledním - Eventu, jsme si jen v podobě krátkého testu otestovaly, co jsme si všechno zapamatovaly a získaly osvědčení.

Byla to zajímavá zkušenost, kde jsme poznaly spoustu příjemných lidí a získaly spoustu užitečných informací. Pokud by někdy byla opět možnost se zúčastnit něčeho podobného, určitě se znovu přihlásíme!

 


Mezinárodní cena Vévody z Edinburghu Bádám, bádáš, bádáme
Zlatá pečeť Workshop ČS

 

 

 

 

 

Novinky

Výsledky celostátního kola matematické soutěže 2018

Výsledky celostátního kola matematické soutěže V celostátním kole matematické soutěže SOŠ se 2 studenti naší školy umístili jako úspěšní řešitelé:   Pořadí v ČR: v rámci  Kategorie IV. – 1. ročník (269 účastníků) 107.... » Číst dál...

OAOčko mezi 10 nejlepšími v republice!

OAOčko mezi 10 nejlepšími v republice! Náš školní časopis se zúčastnil soutěže NEJINSPIRATIVNĚJŠÍ STŘEDOŠKOLSKÝ ČASOPIS ROKU 2017! Skončil mezi 10 nejlepšími v republice.     Komisi zaujaly časopisy, které reflektují dění na... » Číst dál...

ET Professional 2018

ET Professional 2018 Dne 10. května 2018 se konal 4. ročník regionální multimediální soutěže ET Professional. Soutěž je zaměřena na tvorbu grafiky a orientaci v multimediální problematice. V letošním ročníku se soutěže zúčastnilo celkem 12... » Číst dál...

Umíme prezentovat

Umíme prezentovat Dne 6. 4. 2018 se skupina žáků třídy 3. E vydala poměřit své prezentační schopnosti v soutěži Prezentiáda. Soutěž se konala na SPŠ elektrotechniky a informatiky na Kratochvílově ulici v Ostravě. Soutěže se zúčastnilo celkem... » Číst dál...

Výsledky krajské soutěže v grafických disciplínách 2018

VÝSLEDKY KRAJSKÉ SOUTĚŽE V GRAFICKÝCH DISCIPLÍNÁCH která se konala v úterý 27. března 2018   Do soutěže se letos zapojilo 33 soutěžících z 9 odborných středních školy Moravskoslezského kraje. O nejlepší umístění se bojovalo ve 4... » Číst dál...

Návštěva Evropského parlamentu ve Štrasburku

Návštěva Evropského parlamentu ve Štrasburku   Skupina 6 studentek 3. ročníku oboru Veřejnoprávní činnost se vydala na exkurzi do Štrasburku, aby zde navštívila Evropský parlament. Dívky tam strávily 4 dny, od soboty 10. března... » Číst dál...

Veletrh fiktivních firem na Černé louce už podesáté

Veletrh fiktivních firem na Černé louce už podesáté Dobré tradice se mají držet. A tak již po desáté Obchodní akademie v Ostravě – Mariánských Horách zorganizovala veletrh fiktivních firem se zahraniční účastí. Konal se tradičně na... » Číst dál...

Sportovní den 2018

SPORTOVNÍ DEN – DUBINA 2018 Dne 9. března 2018 jsme zorganizovali pro naše studenty sportovní den. Ve SH na Dubině obsadili naši sportovci tři hřiště, diváci zaplnili tribunu a turnaj mohl začít. Dívky hrály ringo, badminton a florbal,... » Číst dál...

Umíme francouzsky

Umíme francouzsky 9 žáků 3. E se přesvědčilo, že umí francouzsky. Zúčastnili se v pátek 2. 3. 2018 francouzského festivalu, který pořádalo gymnázium Josefa Božka v Českém Těšíně.   Veronika Slavíková a Dominika Lančová okouzlily... » Číst dál...

Silový víceboj 2018

SILOVÝ VÍCEBOJ STŘEDNÍCH ŠKOL MĚSTA OSTRAVY Dne 7. 3. 2018 na naší škole proběhla soutěž v silovém čtyřboji ostravských středních škol. Naši školu reprezentovala družstva v obou kategoriích (chlapci a dívky). Kategorie chlapců se zúčastnilo... » Číst dál...

PřipravujemePokyny k sportovnímu kurzu 2018

Pokyny k sportovnímu kurzu pro třídy 2. ročníku   Termín: 21. 5. – 25. 5. 2018 (2. A, B, E,...

» Číst dál...


Zájezd do Anglie – pozor, změna termínu!

Zájezd do Anglie – pozor, změna termínu! Máte rádi angličtinu? Chtěli byste poznat Londýn, vidět Harry...

» Číst dál...


Zájezd do Francie - program

Zájezd do Francie - program Přihlásili jste se na zájezd do Paříže? Už si nepamatujete, co Vás tam čeká a co...

» Číst dál...


Jazykový pobyt v zahraničí

Jazykový pobyt v zahraničí   OAO podporuje výuku cizích jazyků i bilingvní výuku, proto jsme rádi, že se i...

» Číst dál...


Zahraniční praxe se opět blíží! Nechcete to také zkusit?

Zahraniční praxe se opět blíží! Nechcete to také zkusit? Třeťáci, těšte se! I v letošním školním roce budete...

» Číst dál...


Certifikát z obchodní angličtiny

I v dalším školním roce připravujeme zájemce o složení certifikátu z obchodní angličtiny. Více informací...

» Číst dál...

 

 

 

Ověřená firma ifirmy.cz Obchodní akademie a VOŠ sociální